MÖBLER / Bord / Månbord 13128661
nr 1312 8661
Månbord
Ett par, Gustaviansk stil, Mässingsdekor, Dia 110. Höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:31:11
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Den Gustavianska stilen